| Nominal Voltage | 24V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2400Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥98% |
| Chemical Formula | Lithium Titanate Oxide |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Rated Capacity | 7.8Ah |
| Energy | 187.2Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >10000cycles ,Remaining Capacity>80% |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Nominal Energy | 2048Wh |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Chemical Formula | Lithium Titanate Oxide |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Rated Capacity | 3.9Ah |
| Energy | 93.6Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >10000cycles ,Remaining Capacity>80% |
| Chemical Formula | Lithium Titanate Oxide |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Rated Capacity | 6.5Ah |
| Energy | 156Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >10000cycles ,Remaining Capacity>80% |
| Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Capacity | 150Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Dimension(W×D×H) | 650×196×466mm |
| Weight | 200±10kg |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 105Ah |
| Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |