| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 105Ah |
| Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 105Ah |
| Energy | 5376Wh |
| Housing Protection | IP67 |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 11Ah |
| Energy | 140.8Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 96V |
|---|---|
| Rated Capacity | 480Ah |
| Energy | 44160Wh |
| Resistance | ≤100mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 60.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 118Ah |
| Energy | 7174.4Wh |
| Resistance | ≤28.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Cycle Life@25℃,1C | ≥2000 Times |
|---|---|
| Discharge Temperature | -30-60 |
| Rated Capacity (Ah) | 50 |
| Voltage Platform.(V) | 3.2 |
| Capacity Retention 25℃,100%SOC,30days | ≥96% |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Supports Serial Number | 8S |
|---|---|
| Interface Type | Charge And Discharge Are Both At The Same Port |
| Charging Voltage | 29.2V |
| Cell Voltage Range | 19.2~30V |
| Continuous Charging Current | ≤200A |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 560Ah |
| Energy | 7168Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 304Ah |
| Energy | 3891.2Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |