| Application Scenarios | Warehouse、logistics AGV |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Capacity | 50Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Nominal Voltage | 48V |
|---|---|
| Rated Capacity | 20Ah |
| Energy | 960Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Max. Modules In Series/Parallel | 15S/3P |
| Chemical Formula | LiFePO4 |
|---|---|
| Rated Voltage | 48V 51.2V |
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Cycle Life | >4000 Cycles @80% DOD, 1C/1D 25℃ |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Nominal Energy | 1024Wh |
| Dimension(W×D×H) | 306×174×200/220mm |
| Cell In Series/Parallel | 4S/4P |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 150Ah |
| Nominal Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Lithium Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 150Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Rated Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 110Ah |
| Rated Energy | 1408Wh |
| Internal Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Battery Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Capacity | 460Ah/Customized |
| Battery Pack Weight | 980kg |
| Product Size | 1030x630x627mm |
| Cell | LifePo4 Lithium Battery |
| Battery Voltage | 48V |
|---|---|
| Capacity | 400Ah/Customized |
| Battery Pack Weight | 1025±20kg |
| Product Size | 985x620x600mm |
| Cell | LifePo4 Lithium Battery |
| Battery Voltage | 24V |
|---|---|
| Capacity | 100Ah/Customized |
| Battery Pack Weight | 135±5kg |
| Product Size | 650x140x450mm |
| Cell | LifePo4 Lithium Battery |