| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤60mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 150Ah |
| Energy | 1920Wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Weight | 57kg |
|---|---|
| Size | 575×421×387mm |
| Battery Capacity | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Protection Grade | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Max18W |
| Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Capacity | 100Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤60mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 230Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 4096Wh |
| Internal Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 4.8KWh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Chemistry | LiFePO4 |
|---|---|
| Voltage | 25.6V |
| Capacity | 200Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimensions | 640x245x220mm |
| Basic Parameters | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Weight | 2.05Kg |
| Dimension(LxWxH) | 283x142x64mm |
| Continuous Out-put Power | 730W |
| IP Protection | IP20 |