| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 20.4Ah |
| Battery Energy | 261.12Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Weight | 2.6kg |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Weight | 35kg |
|---|---|
| Size | 574×421×287mm |
| Battery Capacity | 2560Wh 25.6V100Ah |
| Protection Grade | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Max18W |
| Parameters | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maximum Output Power | 730W |
| Input Voltage | AC220V~240V |
| Input Frequency | 47~63Hz |
| Output Voltage | DC20V-DC29.2V |
| Nominal Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤60mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |