| Nominal Voltage | 24V |
|---|---|
| Rated Capacity | 31.2Ah |
| Nominal Energy | 748.8Wh |
| Efficiency | ≥0.99 |
| Internal Resistance | ≤12mΩ |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 50Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 24V |
|---|---|
| Rated Capacity | 6Ah |
| Energy | 144Wh |
| Resistance | ≤60mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 78Ah |
| Energy | 998.4Wh |
| Resistance | ≤4.8mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 12V |
|---|---|
| Rated Capacity | 24Ah |
| Energy | 288Wh |
| Cycle Life | >10000cycles @1C,80% DOD |
| Dimensions(W×D×H)) | 258x193x79mm |
| Nominal Voltage | 24V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2400Wh |
| Resistance | ≤35mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 1280Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥98% |
| Single Cell Detection Range | 0-5000mV; Exceeding The Range Of -0.5~6V Can Cause AFE Damage |
|---|---|
| Voltage Acquisition Accuracy | ±5mV |
| Balance Function | Support, Passive Balancing |
| Working Temperature | -40°C~85°C |
| Storage Temperature | -40℃~125℃ |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 2.6Ah |
| Energy | 62.4Wh |
| Resistance | ≤70mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Energy | 900Wh |
|---|---|
| Weight | 14.2KG |
| Dimension(L×W×H) | 307x169x208mm |
| Terminal Type | M8 |
| Battery Housing | ABS |