| Product Code | 21KWh |
|---|---|
| Outlet Socket | 3×15A-230V |
| Inlet | 15A-230V |
| Inverter | 1×48V/10000VA |
| Rated Inverter Power(Continuous) | 10kVA |
| Nominal Voltage | 48V |
|---|---|
| Rated Capacity | 20Ah |
| Energy | 960Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Effciency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 4.4Ah |
| Energy | 56.3Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Battery Capacity | 100Ah |
| Nominal Energy | 2560wh |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Cycle Life | >4000cycles |
| Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Capacity | 100Ah |
| Internal Energy | 3840Wh |
| Cycle Life | >3000cycles @1C.80% DOD |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Voltage | 38.4V |
|---|---|
| Capacity | 100Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Resistance | ≤60mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Capacity | 600Ah |
| Energy | 7680Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| RV Lithium Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 620Ah |
| Energy | 7936Wh |
| Weight | 55kg |
| Housing Protection | IP65 |
| LiFePO4 Lithium Car Starter BatteryVoltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 70Ah |
| Energy | 896Wh |
| Resistance | ≤7mΩ |
| Efficiency | ≥98% |