| Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 20.4Ah |
| Battery Energy | 261.12Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Weight | 2.6kg |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Energy | 1024Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 230Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Nominal Energy | 2560wh |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Communication | RS485/RS232 |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 560Ah |
| Energy | 7168Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 304Ah |
| Energy | 3891.2Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Capacity | 300Ah/3840Wh |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Cut-off Voltage | 10V |
| Dimension(L*W*H)) | 387×206.5×409mm |
| Weight | 32Kg |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 15Ah |
| Energy | 384Wh |
| Dimension(L×W×H) | 7.80''×6.54''×6.69'' |
| Cycle Life | >2000cycles ,Remaining Capacity>80% |