| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 15Ah |
| Energy | 384Wh |
| Dimension(L×W×H) | 7.80''×6.54''×6.69'' |
| Cycle Life | >2000cycles ,Remaining Capacity>80% |
| Battery Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Norminal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Productr Weight | 11.6h±1g |
| Internal Resistance | <3.8mΩ |
| Maximum Continuous Discharge Current | 100A |
| Rated Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 1024Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Nominal Energy | 2560wh |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 600Ah |
| Nominal Energy | 7680Wh |
| Inner Resistance | ≤50mΩ |
| Pulse Discharge Current | Pulse Discharge Current |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 460Ah |
| Battery Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| RV Lithium Battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 76.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 250Ah |
| Energy | 19200Wh |
| Resistance | ≤ 14.4mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 1280Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |