| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 314Ah |
| Energy | 8038Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Dimension(W×D×H),Include Handle | 650×140×450mm |
| Weight | 135±5kg |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 8.8Ah |
| Energy | 112.6 Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Weight | 27kg |
|---|---|
| Terminal Type | M8 |
| Battery Housing | ABS |
| Housing Protection | IP67 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
| Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Capacity | 150Ah |
| Energy | 3840Wh |
| Dimension(W×D×H) | 650×196×466mm |
| Weight | 200±10kg |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Dimension(W×D×H),Include Handle | 650×140×450mm |
| Weight | 135±5kg |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Parameters | LFP 14.6V 50A |
|---|---|
| Weight | 2.05Kg |
| Dimension(LxWxH) | 283x142x64mm |
| Continuous Out-put Power | 730W |
| IP Protection | IP20 |