| Nominal Voltage | 48V |
|---|---|
| Rated Capacity | 52Ah |
| Energy | 2496Wh |
| Resistance | ≤ 65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Rated Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Cycle Life | >4000cycles@1C,80%DOD |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 6Ah |
| Energy | 153.6Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 314Ah |
| Energy | 8038Wh |
| Resistance | ≤20mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Basic Parameters | EST5000 |
|---|---|
| Size | 575×421×387mm |
| Battery Capacity | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Protection Grade | IP54 |
| USB-A | 5V3A,9V2A,12V1.5A,Max18W |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Battery Capacity | 9Ah |
| Energy | 230.4Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining Capacity>80% |
| Discharge Temperature | -20℃ To 60℃ |
| Nominal Voltage | 12V |
|---|---|
| Rated Capacity | 72Ah |
| Resistance | ≤12mΩ |
| Energy | 864Wh |
| Cycle Life | >10000cycles @1C,80% DOD |