| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 4.8KWh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤65mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Battery Type | Lithium-ion |
|---|---|
| Material | LiFePo4 |
| Battery Capacity | 12.8V 50Ah |
| Energy | 640Wh |
| Cycle Life | >4000cycles @1C,80% DOD |
| Battery Type | Lithium-ion |
|---|---|
| Material | LiFePo4 |
| Battery Capacity | 12.8V 80Ah |
| Energy | 1024Wh |
| Cycle Life | >4000cycles @1C,80% DOD |
| Battery Type | Lithium-ion |
|---|---|
| Material | LiFePo4 |
| Battery Capacity | 12.8V 100Ah |
| Energy | 1280Wh |
| Cycle Life | >4000cycles @1C,80% DOD |
| Battery Type | Lithium-ion |
|---|---|
| Material | LiFePo4 |
| Battery Capacity | 25.6V 50Ah |
| Energy | 1280Wh |
| Cycle Life | >4000cycles @1C,80% DOD |
| Battery Type | Lithium-ion |
|---|---|
| Material | LiFePo4 |
| Battery Capacity | 25.6V 28Ah |
| Energy | 716Wh |
| Cycle Life | >4000cycles @1C,80% DOD |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Rated Energy | 1536Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Dimensions | 446x198x208mm |
| Nominal Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Rated Capacity | 50Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤48mΩ |
| Efficiency | 0.99 |